Śpieszymy z przypomnieniem…zostały już tylko 2 tygodnie na rejestrację udziału w Tarnowskim Konkursie Chemicznym!

Formularz zgłoszeniowy na V edycję Tarnowskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Katedrę Chemii Akademii Tarnowskiej będzie dostępny tylko do dnia 31 grudnia 2023 roku.

Rejestracji może dokonać Nauczyciel zgłaszając szkołę. Do Etapu 0 – eliminacje szkolne, który będzie odbywał się w Szkole Podstawowej ma prawo przystąpić każdy uczeń.
Zadania konkursowe wraz z kartą odpowiedzi oraz kluczem oceniania zostaną przesłane drogą mailową do Szkół Podstawowych, które zgłoszą swój udział, najpóźniej do 4 stycznia 2024 roku.  Do kolejnego etapu konkursu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 10 uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki. Kolejne etapy konkursu (Etap I – eliminacje i Etap II – finał) będą odbywały się w siedzibie Akademii Tarnowskiej.