Z przyjemnością informujemy, że decyzją Podkarpackiego Kuratorium Oświaty Tarnowski Konkurs Chemiczny znalazł się na liście zawodów wiedzy wymienianych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

W dniu 29 lutego 2024 roku zostało wydane Zarządzenie Podkarpackiego Kuratora Oświaty. TKCh wymieniony jest w Załączniku 1  do wspomnianego Zarządzenia na pozycji numer 108.

Równocześnie przypominamy, że Tarnowski Konkurs Chemiczny znajduje się także na liście zawodów wiedzy wymienianych na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej i uwzględnianych w postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025 wydanej decyzją Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

W dniu 19 października 2023 roku zostało wydane Zarządzenie Małopolskiego Kuratora Oświaty. TKCh wymieniony jest w Załączniku 3 do Zarządzenia na pozycji numer 56.