Etap I – eliminacje Tarnowskiego Konkursu Chemicznego, odbędzie się w dniu 18 marca 2024 roku (poniedziałek) w siedzibie Akademii Tarnowskiej. Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa Szkoły, wyłonionych w Etapie 0 – eliminacjach szkolnych, wraz z Opiekunami na Uczelnię.

Konkurs będzie odbywał się na kampusie Uczelni, w Tarnowie, przy ulicy Mickiewicza 8, w budynku C, w Auli im. Jana Szczepanika (C017).

Konkurs rozpocznie się o godzinie 10.00. Prosimy o przybycie minimum 45 minut przed zaplanowanym Etapem 1 w celu rejestracji oraz odbioru kodów przez uczniów. Rejestracja odbędzie się przed salą C017, w której uczniowie będą pisali Etap I konkursu. Prosimy aby uczniowie zabrali ze sobą:

• długopis/pióro z niebieskim lub czarnym tuszem/atramentem,
  • linijkę
  • kalkulator (urządzenia wielofunkcyjne typu telefon komórkowy, tablet itp. nie mogą być używane)

Bardzo ważne! Podczas rejestracji będą wymagane wypełnione dokumenty stanowiące załączniki 1 i 2 Regulaminu Tarnowskiego Konkursu Chemicznego:

Załącznik 1

Załącznik 2

Dokumenty te można znaleźć także na stronie niniejszej internetowej w zakładce Regulamin na dole strony.

Uwaga! W przypadku braku wypełnionych dokumentów uczeń nie może przystąpić do pisania Etapu I – eliminacje Tarnowskiego Konkursu Chemicznego!

Pragniemy Państwa także poinformować, że w tym samym budynku, w którym uczniowie będą pisali konkurs, znajduje się szatnia, w której można pozostawić okrycia wierzchnie. Przewidziana jest także dla Opiekunów sala (C06), w której można rozgościć się na czas trwania konkursu.

Do zobaczenia w dniu 18 marca 2024 roku na Akademii Tarnowskiej!